Джерело безперебійного живлення Powercom RPT-600A Schuko призначене для захисту персональних комп'ютерів і мережевого устаткування від основних неполадок з електроживленням: перевантаження або короткого замикання, знижень, підвищень і повного зникнення напруги в електромережі. Завдяки наявності вбудованого стабілізатора Powercom RPT підтримує вихідну напругу в межах норми при постійно зниженій напрузі електромережі, не використовуючи ресурс акумулятора. Для зручності підключення обладнання в ІБП передбачено три вихідних роз'єми з батарейною підтримкою. ДБЖ забезпечить захист вашої техніки від основних проблем електромережі, займаючи мінімум робочого простору.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Powercom |
| Країна виробник | Китай |
| Користувацькі характеристики | |
| Автон. робота при max навантаж | 5 хв |
| Вага | 4.2 кг |
| Вхідна напруга | 160 до 275 В |
| Вихідна потужність | 360 Вт |
| Вихідна напруга | 600 В*А |
| Гарантійний термін | 24 |
| Клас товару | базовий захист |
| Також шукають | на 220 вольтів |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | класичний |
| Форма вихідної току | ступенева синусоїда |
| Час переходу на батарею, мс | 2-4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 555 ₴


